FAM Technika Odlewnicza Sp z oo to jedno z pionierskich


FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym oraz polskim, oferującym najwyższej jakości, odkrywcze akcesoria budowlane oraz meblowe. Dodatkowo jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jednorodność struktury detalu. Własnym doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu punktach i gwarantujące maksymalną wygodę i poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych artykułów, cieszących się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz wyeksploatowaniem z najnowszej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość polega na dorzuceniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna zostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa użytkowane jest https://fam-to.pl/pl/9676-2/ w głównej mierze w branży meblowej, w zasadzie w sąsiedztwie lokalizacji połączonych z medycyną oraz żywnością. Stanowi ideę, gwarantującą efektywne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia bakterii gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego typu alg i grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł swoje wykorzystanie odnajduje na każdego typu przestrzeni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych każdego dnia przez duże ilości pracobiorców czy Klientów. Co istotniejsze, na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć wolno wszystkie szczegółowe informacje i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią prezentującym szeroką propozycję. Produkt przytoczony powyżej jest godzien uwagi firm, jakie stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo i trwałość.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi