W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość min


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców https://amafilmacademy.pl/ szkoła filmowa kinematografii docenia angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także znani aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi