W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za amafilmacademy.pl granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną poznać tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


noavatar.png
Zientara 2021-09-08

Pilnie niemalże rok po ślubie przeżyli rodzicami powabnej córki, tudzież po dwóch latach chłopca.